O my dear

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření. Stojí za ní maminka malého chlapečka, která miluje originální výrobky od malých českých tvůrců. Vystudovala Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018, když nemohla na trhu najít žádný, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky.

Postupem času se sortiment značky začal rozrůstat. Objednávek začalo přibývat a potřebovala k sobě minimálně jedny další šikovné ruce. Proto pro značku začal externě pracovat i pan truhlář, který má na starosti držáky, hrazdičky a nástěnná světla. Stále si však necháváme záležet na principu kvality před kvantitou.

 

Benefity výrobků O My Dear

  • Všechny výrobky jsou ručně vyrobené v České republice ve spolupráci s dalšími lokálními výrobci.
  • Výroba každého produktu je časově velmi náročná.
  • Používáme jen ty nejkvalitnější přírodní materiály.
  • Výrobky balí na cestu k Vám ekologicky do papírovýcho obalů. 
  • Kolotoče a kousátka vlastní certifikát pro děti od 0 let a jsou tudíž bezpečné pro děti od narození.

Ve spojení s těmito zásadami jim pod rukami vzniká jedinečné a originální zboží, které potěší oči a pohladí duši. Touží skrze něj rozdávat radost nejen Vám, dospělým, ale hlavně těm nejmenším. Protože na nich nejvíc záleží.

 

ROZDÍL MEZI HRACÍMI STROJKY

U všech našich kolotočů si můžete vybrat druh hracího strojku. Prvním z nich je mechanický, ručně natahovací. Po úplném natažení hraje strojek bezmála 3 minuty melodii Lullaby od Johannese Brahmse. Strojek má průměr 7 cm. Je tudíž o něco menší než náš druhý strojek. Ten má průměr 8,5 cm. Je elektrický, napájen dvěmi tužkovými bateriemi. Hraje celkem 12 melodií zasebou. Na vrchní části strojku jsou dvě ovládací tlačítka – zelené pro spuštění, červené pro vypnutí.

87DD6A42-81A2-4F58-A245-CD4B4F77F548

ROZDÍL V ZAVĚŠENÍ KOMPONENTŮ

Máte rádi rozmanitost a možnost volby? My rozhodně ano! Nabízíme proto různé varianty, jak si kolotoč sestavit přesně podle Vašich požadavků. Jednou z nich jsou různá zavěšení jednotlivých komponentů. Pojďme se podívat, jak na ně. U vybraných druhů kolotočů můžete vybírat ze dvou variant zavěšení. První z nich je zavěšení svislé. Jedná se o zavěšení, které je na všech úvodních fotkách kolotočů. Jednotlivé komponenty jsou zavěšené čelem ke stojící postavě u postýlky. Provázek, na kterém postavičky visí, mají všitý přímo ve švu.

8BD243E8-A692-4A24-82E4-1001CE02E219

Někdo však preferuje druhou variantu zavěšení – a to směrem k miminku. Hlavní výhodou tohoto zavěšení je to, že miminko na postavičky lépe vidí, jelikož jsou mírně nakloněné směrem k němu. Provázek je v tomto případě našitý na zadní straně komponentů.

4739D547-7C03-467B-8594-279FE676FE03

 

POSTUP UPEVNĚNÍ DRŽÁKU KOLOTOČE

jak upevnit držák

jak upevnit držák 2 

Žádné produkty značky O my dear nebyly nalezeny...