G21 Vitality

Co najdete za značkou G21 Vitality?

  • Nadšení. Zájem. Kvalitu. 
  • Preciznost a spolehlivost.
  • Dokonale vyladěné detaily. 

Česká společnost, české nápady, česká kvalita.

“Tati, můžu zkusit vitariánství?” zeptala se před pár lety jedna čtrnáctiletá slečna svého otce. Měla štěstí. Její tatínek už v té době pracoval pro českou firmu s dvacetiletou zkušeností ve světě velkoobchodu, distribuce a e-commerce. A protože je nadmíru tolerantní a navíc zvídavý, začal hned zjišťovat, co přesně vitariánství a další zdravé způsoby stravování obnáší. Co je k tomu potřeba. Probíral to i se svými kolegy.

Vzniklo zdravé jádro, bez nadsázky :-)

Skupina nadšenců, kterou změna životního stylu lákala už dlouho. Zdravá jídla, pohyb, kvalitní suroviny. Ale jak dlouho člověka může bavit strouhání mrkve nebo řepy na struhadle? A proč by měl za super mixér dávat desítky tisíc?

Důkladná analýza nás přivedla až k přístrojům na přípravu pokrmů. Přístroje s poctivým zpracováním kvalitních materiálů? A ještě k tomu za odpovídající a zároveň rozumnou cenu? Není to fikce?

Rozhodli jsme se dokázat, že není. V roce 2012 začali zkoumat a vyvíjet první vlastní přístroj a v polovině roku 2013 na trh vstoupili s celou novou řadou G21 Perfect Smoothie. Díky zkušenostem a podnětům vás, zákazníků,  ji postupně zdokonalovali a vylepšovali, aby v roce 2015 mohli představit řadu G21 Perfect Smoothie Vitality.

Májí obrovskou výhodu, která našim zákazníkům i partnerům zaručuje naprostou spolehlivost a dokonalý servis nadšení a zápal pro novou věc + maximální podporu a zázemí silné a zkušené společnosti Penta.

Chtějte jen to nejlepší, máte na to nárok.

 

Žádné produkty značky G21 Vitality nebyly nalezeny...