Frusack

CO JE TO FRUSACK A PROČ HO POUŽÍVAT?

KKaždý z nás ročně spotřebuje přes 300 jednorázových mikrotenových sáčků. Ty tvoří obrovskou ekologickou zátěž. Mikrotenové sáčky nelze recyklovat a většinou končí ve spalovnách nebo na skládkách. Největší hrozbu představuje plastový odpad pro život ve světových oceánech.

S Frusackem můžete chodit na nákupy opakovaně a zamezit tak nadužívání zbytečného plastového odpadu.

Z ČEHO A KDE JE FRUSACK VYROBEN?

Frusack je vyroben z kompostovatelné tkaniny na bázi kukuřičného škrobu. Materiál má vlastnosti běžného plastu s tím rozdílem, že po konci užívání se ho lze zbavit ekologicky v prostředí průmyslové kompostárny. Tento materiál je světovým unikátem.

Frusack byl navržen a vyrábí se v České republice za férových podmínek pro dodavatele.

JAK FRUSACK POUŽÍVAT?

Sadu Frusack s sebou jednoduše vezmete na nákup, v jednotlivých sáčcích zvážíte jednotlivé druhy ovoce a zeleniny, projdete přes pokladnu a s nákupem zamíříte domů. Sáčky tak nosíte na nákupy opakovaně. Používat je můžete v supermarketu, na farmářských trzích i kdekoliv jinde. Zboží je možné ve Frusacku i uchovávat.

JAKÉ VÝHODY FRUSACK MÁ?

 •  
   

  PRŮSVITNOST MATERIÁLU

  Frusack je vyroben z pevného materiálu, který je však zcela průsvitný. Prodavačka tak zřetelně rozezná zboží bez nutnosti sáček otevírat.

 •  
   

  SNADNÁ ÚDRŽBA

  Frusack lze bez problému prát a omývat pod tekoucí vodou. Navíc velmi rychle schne.

 •  

  VÁHA

  Frusack je velmi lehký (neváží více jak 8g) a nepřidá tak na ceně zboží. Skladnost materiálu neubere místo ani v kabelce, batohu nebo nákupní tašce.

 •  

  SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

  Do Frusacku vložíte zboží a díky prakticky navrženému zavírání stačí ke stažení šňůry jedna ruka. Pod větši vahou se Frusack stáhne zcela sám.

 •  

   
   

  Šňůru můžete nechat krátkou a nebo ji vytáhnout na dlouho a sáčky nosit na rameni, pokud u sebe zrovna nemáte velkou nákupní tašku a potřebujete volné ruce.

 •  

  POTRAVINY VE FRUSACKU DÉLE VYDRŽÍ

  Ovoce a zeleninu lze ve Frusacku též uchovávat. Materiál je prodyšný, potraviny se v něm nezapaří a nepodléhají tak hnilobě nebo urychlenému zrání.

 •  

  LEPENÍ ETIKETY S CENOU

  Nechtěli jsme zvyšovat váhu Frusacku přidáním pole k nalepování etiket. Ty lze ale snadno nalepit kolem šňůry tak, aby byl čitelný čárový kód a zase je bez problému strhnout.

 •  
   

  DALŠÍ VYUŽITÍ

  Frusack můžete využívat kreativně. Praktický je třeba na cesty nabo k balení svačin.

 •  
   

  DOBRÝ POCIT

  Používáním Frusacku výrazně zredukujete množství vámi vyprodukovaného odpadu. Můžete tak zažívat radost a odnášet si domů dobrý pocit z každého nákupu.

 

Žádné produkty značky Frusack nebyly nalezeny...