Bermbach Handcrafted

 

krásné a exoticky vyhlížející postýlky z indonéských palem - Bermbach handrcafted oživuje řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem

 

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací. Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

 

Sortiment značky Bermbach Handcrafted v tuto chvíli představuje šest typů postýlek. O jejich benefitech a specifcikacých jednotlivých designů se dočtete v samostatném článku na blogu, který jsme pro Vás připravili.

Dětská postýlka - Emil Bermbach Handcrafted
23 300 Kč
 
Detail
2-3 týdny
Tip
Dětská ratanová postel - Paul Bermbach Handcrafted
31 150 Kč
 
Detail
2-3 týdny
Baldachýn - Theo Bermbach Handcrafted
3 950 Kč
 
Detail
Skladem
Tip
Velký přebalovací koš - Frida Bermbach Handcrafted
5 500 Kč
 
Detail
2-3 týdny
Dětská postýlka - Martha Bermbach Handcrafted
Martha je navržena tak, abyste mohli postýlku přisunout ke své a tím poskytnout bezpečný komfort vám i miminku. Variabilní nastavení výšky nohou dovolí model potřebně přizpůsobit, tak aby co vám co nejlépe vyhoval. Stejně jako ostatní modely z dílny i Martha dokazuje všestrannost a krásu indonéského ratanu.  Novinkou u tohoto modelu je, že dostal variabilní bočnici, kterou můžete posouvat a využít tak postýlku i zcela samostatně.  
20 400 Kč
 
2-3 týdny
Dětská postel - Frederick Bermbach Handcrafted
28 500 Kč
 
Detail
2-3 týdny
Dětská postýlka - Lola Bermbach Handcrafted
23 450 Kč
 
Detail
1-2 týdny
7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem