Interiérový parfém - Garden Amansoycandles

Tip
Amansoycandles 2

Přinášíme vám novinku v podobě interiérových parfémů, které jsou silně aromaterapeutické a složené pouze ze silic, bez konzervantů i umělých aromat. Představujeme uklidňující vůni s názvem Garden, která je založena na ženských vonných látkách, přináší meditační a zklidňující účinek.

700 Kč
Zvolte variantu
Cena / Akce: 2 ks
Skladem | 1124/3 K
700 Kč

Složení: santalové dřevo, geranium, levandule, bazalka a pomeranč

Ručně vyrobeno v Praze.

Velikost: 100 ml

Kód Kód: 1124/3 K
Jméno značky: Amansoycandles
Kategorie: Relaxace & svíčky

Majitelé Amansoycandles chtěli svíčky, které si doma rádi zapálíte, ale skoro všechny byly takové „umělé“. Vadil jim parafínový vosk a zplodiny, které se z něho při hoření uvolňují. Rozhodli se tedy zkusit si vonnou svíčku vyrobit sami, z netoxického vosku a přírodních éterických olejů. První kousky byly jako dárky pro rodinu a známé a lidem moc voněly. Rozhodli se tak, že je zdokonalíme a uvedeme do prodeje.

My se s majitelkou známe osobně, z dob dávných, ještě když jsme chodili obě na základní školu..dlouhá doba. Když přišel Soul Bowl e-shop, hledali jsme opravdové značky s příběhem, kvalitním produktem a kteří by nám dokázali vytvořit svíčky na klíč, inspirované dálnou Indonésií, ale vyrobené doma. 

Připravili jsme tak kolekci svíček, které jsou unikátní, nikde jinde je nedostanete a splňují všechny pilíře naší vize - kvalitu, dostupnost, spojení s přírodou.

Vosk používáme sójový, protože má proti běžnému parafinu mnoho výhod:

*Je ekologicky a zdravotně nezávadný (při hoření nevylučuje nebezpečné látky, například benzen, jako je tomu u parafinu).
*Má nižší teplotu tání (lépe uvolňuje vůně a tolik nepálí.)

*Je dobře biologicky odbouratelný (dá se z oblečení a jiných materiálů vyprat mýdlem a teplou vodou). *Má dvakrát delší dobu hoření než parafin a lépe uvolňuje vonné esence.

Svíčky si postupně začaly žít vlastním životem, a to byl impuls k tomu, vytvořit jim vlastní webové stránky a e-shop.