Superfood - Granát jablko Herbilogy

Zdraví prospěšné účinky granátového jablka odhalily již dávné civilizace naskrz kulturami a světadíly. Je nazýváno “božským plodem” a staré legendy jej spojují s dlouhověkostí a neuvadající krásou. Indonésie je jednou z oblastí, kde se granátovník pěstuje a plodí šťavnaté ovoce bohaté na vitamin C. Nejen plody, ale i často nedoceněná slupka tohoto ovoce jsou cenným zdrojem látek důležitých pro naše zdraví a krásou. Jejich výtažky pomáhají zpomalit stárnutí kůže a podporují zdravý růst vlasů a nehtů. Jsou také skvělou prevencí proti nemocem cévní soustavy a Alzheimerově chorobě. Pozitivní účinky granátového jablka z východních provincií Jávy můžete vyzkoušet i vy s tímto přírodním doplňkem stravy.

 

Gramáž: 100g

299 Kč
Skladem

Použití

Promíchejte kávovou lžičku přípravku ve svém oblíbeném jogurtu, džusu, smoothie anebo kaši. Větší množství může ovlivnit chuť pokrmu a barevnost. Doporučujeme skladovat na suchém, tmavém místě a dodržovat pokyny o spotřebě dle data a informací uvedených na obalu od výrobce.

Kód Kód: 105
Jméno značky: Herbilogy
Kategorie: Superpotraviny
Hmotnost: 0.1 kg

Indonéští alchymisté, kteří nám prodlužují život brilantně namixovanými dary z přírody. V jejich superfoods doplňcích stravy nenajdete cukr, žádné konzervanty ani jiné chemické látky. Všechny ingredience pochází z indonéského souostroví.