Babymocs sluneční brýle - PINK Babymocs

Novinka Udržitelnost
BabyMocs Sunnies Pink 2

Babymocs sluneční brýle ohromí designem i provedením

Babymocs sluneční brýle jsou vyrobené z recyklovaného plastu a mají 100% UV ochranu s filtrem UV400. Kategorie UV400znamená, že sklo zabraňuje záření do vlnové délky 400 nanometrů. Filtr UV400 je základní ochrana našich očí před ultrafialovým zářením. Toto zařazení jinými slovy znamená to, že čočky nepropouští záření nižší vlnové délky, než je toto a vám je garantována 100% ochrana proti UV záření. Pokrývá jak UVA, tak UVB záření.

650 Kč
Skladem

Babymocs sluneční brýle mají unisexový design, který se hodí nejen oběma pohlavím, ale jak dětem, tak dospělým. S Babymocs tak můžete vyladit outfity celé rodině. Prozatím nabízíme modely jen dětské, ale pro dospělé budou brzy také dostupné. Sledujte tak náš instagram, kde se dozvíte vždy aktuální info!

Velikost modelů dětských brýlí odpovídá a ze zkušenosti od výrobce sedí od 3 let až po 13 let. Ano, dokonce i větším dětem tento model stále sedí! Omrkněte kompletní galerii fotek pro více referencí na vlastní oči.

Brýle jsou k dostání ve 2 velikostech (děti/dospělí) a 2 různých designech. Sledujte naše sociální sítě a newsletter pro aktuální info o dostupnosti. 

Brýle mají CE-certifikát, což dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru.

Materiál, ze kterých jsou brýle vyrobeny je recyklovaný plast.

UV400, kategorie čoček 3

Brýle jsou zabaleny v ochranném bavlněném pouzdře, které poslouží na převoz a ochranu proti prachu. Obal je měkký, pro stoprocentní ochranu tak doporučujeme pořídit pevný obal.

Specifikace velikosti: model SIGNATURE ROUND

pro děti

délka: 13 cm

šířka: 12,7 cm

~

pro dospělé

délka: 14,3 cm

šířka: 14,5 cm

Kód Kód: 3797
Jméno značky: Babymocs
Kategorie: sluneční brýle