V návaznosti na současnou situaci jsme zavedli několik opatření, kterýmy chceme chránit vás I nás. Prosím věnujte pozornost těmto bodům, které detailně naleznete v sekci doprava a platba anebo v samostatném článku na našem blogu.

O nás

Krása vychází zevnitř

 

Začátek mého příběhu už jste jistě četli, pouze patřil někomu jinému. Po letech práce v korporátu jsem odjela na Bali a rozhodla se nevrátit. Tedy, aspoň ne úplně.  

Zelená rýžová pole, vůně kávy, zlaté slunce, moře, klikaté cesty na skútru, Bali bowls a kavárny, ve kterých věci znovu začínají dávat smysl. To všechno jsem se rozhodla vzít si s sebou zpátky do Prahy. A to všechno je Soul Bowl.  

Soul Bowl je především o lásce k dostupnému a smysluplnému designu. V online obchodě najdete originální doplňky do bytu s indonéskou duší, home decor z ratanového a teakového dřeva, naše vlastní výrobky i sortiment superfoods. Naší misí je přinášet funčkní a stylové doplňky pro celou rodinu, které budou krásné, praktické a dostupné.

Důraz na fair trade, přímá spolupráce s výrobci, inspirace přírodou, cenová hladina, která odpovídá kvalitě. To jsou pilíře, díky kterým je koncept Soul Bowl krásný uvnitř i zvenku.
 

Kika
ceo & soul