O nás

Soul Bowl vyjadřuje touhu po dostupném a smysluplném designu produktů každodenního života. chceme do vašeho domova přinést krásu a zároveň funkčnost

Jsme home a lifestyle e-shop nabízející výrobky, které kombinují krásný design, kvalitu a funkčnost. Naší misí je vytvořit krásný domov, o kterém jste vždycky snili. Domov, který bude stylový a přitom praktický s ohledem na obyčejné denní potřeby každé rodiny a běžného života. Současně dbáme na atributy, jimiž jsou ohleduplnost k naší planetě a respekt k přírodě. 

 

 IMG_3193 aa cb    IMG_3116 aa (kopie)    IMG_3235 aa cb         

 

Začátek mého příběhu už jste jistě četli, pouze patřil někomu jinému. Po letech práce v korporátu jsem odjela na dovolenou na Bali a rozhodla se nevrátit. Tedy, aspoň ne úplně. Rýžová pole, vůně kávy, zlaté slunce, divoká džungle, zkrátka místa ve kterých věci znovu začínají dávat smysl. To všechno jsem se rozhodla vzít si s sebou zpátky do Prahy. A to všechno je Soul Bowl.  

Soul Bowl je především o lásce k dostupnému a smysluplnému designu. V našem online obchodě najdete široký sortiment originálních výrobků do bytu potřeby, ať už se jedná o dekorační produkty či praktické jako například ekodrogerie a dětské pleny. Obchod nabízí rozmanitý sortiment v kategoriích home dekoru, kuchyňských potřeb, podložek na jógu, kosmetiky & drogerie, ale také artiklů do dětského pokoje. Naším bestsellerem je například originální ratanová postýlka vyrobená z indonéských palem, ručně splétaná, která vytvoří jedinečnou atmosféru pro miminko.

Naší misí je přinášet funčkní a stylové doplňky pro celou rodinu, které budou krásné, praktické a dostupné. Zároveň nám záleží na výrobních procesech, materiálech a zajímáme se o to, jaký mají dopad na naší planetu. Snažíme se zařadit ty, které kromě designu mají i smysl v tomto ohledu. Necheme si hrát na eko bojovníky, být 100% ekologičtí v dnešní době je extrémně náročné, ale přirodu milujeme, vážíme si jí a považujeme za nesmírně důležité snažit se dbát o její  prosperitu. Zároveň věříme, že v dnešní době je možné a nenáročné podniknout kroky a vybírat si do svého domova produkty, které budou mít dlouhodobou výdrž a při jejichž výrobě se dbalo na tyto aspekty. Chceme vám tento proces usnadnit.

Důraz na fair trade, přímá spolupráce s výrobci, inspirace přírodou a cenová hladina, která odpovídá kvalitě. To jsou pilíře, díky kterým je koncept Soul Bowl krásný uvnitř i zvenku.
 

Kika
ceo & soul