V návaznosti na současnou situaci jsme zavedli několik opatření, kterýmy chceme chránit vás I nás. Prosím věnujte pozornost těmto bodům, které detailně naleznete v sekci doprava a platba anebo v samostatném článku na našem blogu.

Handling a nošení dětí

Jak zacházet se svým miminkem, jak ho nosit a nebát se.

Handling s miminky znamená vlastně jakékoliv zacházení s nimi. Jde o zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Tyto doteky a podněty by měly respektovat psychomotorický vývoj miminka a jeho potřeby. Vychází z kinestetiky, tedy vědy o vnímání pohybu. Malý kojenec potřebuje cítit své prostředí, potřebuje cítit, že se pohybuje a že je jeho hmotnost podepřená, nebo uložená. To vše vám kniha vysvětlí a probudí ve vás cit a naučí vás vnímat tělo, dovednosti a potřeby vašeho miminka v souladu s jeho věkem a potřebami. Nepoužíváme vykřičníky, nesmíš, musíš, nejlepší, nejhorší, nebo nikdy. Naším cílem je spokojené, klidné a dobře prospívající miminko a vaše sebejistota. Dotek je to nejcennější, co můžete miminku dát. 

 

380 Kč
Skladem

Kniha Handling a nošení dětí je skvělým doplňkem, ve které se dozvíte to nejdůležitější v péči o malé miminko od narození až po první krůčky vašeho miminka do posledního puntíku. Knížku si můžete kdykoliv otevřít a připomenout si situace, které jste ve videích viděli. Kniha vás pohladí, dodá spoustu informací a ukáže nový pohled na mateřství. Kniha obsahuje 10 kapitol a 140 fotografií, které popisují různé situace, rady a tipy v péči o malé miminko tak, aby vám i vašemu miminku bylo příjemně a aby se vaše miminko vyvíjelo dobře a mělo dobrý start pro svůj psychomotorický vývoj. 

Kód Kód: 1502
Jméno značky: Vanda Schreierová
Kategorie: Novinky