Suntribe přírodní krém na opalování SPF30 Suntribe

Novinka Udržitelnost
Suntribe Body and Face 100ML sunscreen Mood

SUNTRIBE PŘÍRODNÍ minerální KRÉM NA OPALOVÁNÍ pro dospělé SPF 30

100% přírodní krém na opalování, který je zcela bezpečný pro Vás i pro přírodu. Nejlepší hodnocení 1 v EWG databázi. Perfektní krém na jakoukoliv dovolenou, výlet do přírody či procházku v parku. Baleno v tubě vyrobené z 86% z cukrové třtiny. Jemné BIO složení | 99% přírodních složek je v BIO kvalitě. S pečujícím kokosovým olejem a hydratujícím kakaovým a bambuckým máslem. Přírodní vůně kokosu a kakaa. Hypoalergenní a vhodný pro děti a citlivou pokožku.

645 Kč
Skladem

Vysoce účinný | Vědecky ověřená širokospektrální účinnost proti UVA i UVB paprskům - SPF 30 (chrání proti 97% UVB záření). Voděodolný.

S minerálním UV filtrem/bezpečný pro mořskou faunu i floru | Obsahuje non-nano částice oxidu zinečnatého, který je podle výzkumů nejbezpečnější UV filtr pro zdraví lidí, korálů i podmořského života. 

0% přidaných látek či vody | Konečně absolutně bezpečný opalovací krém. Tento opalovací krém je neředěný vodou a kompletně bez škodlivých chemických UV filtrů, parabenů, alkoholu, konzervantů, parfemace nebo jiných syntetických chemických látek.

Vyrobeno v EU | Dlouho jsme hledaly absolutně bezpečný opalovací krém, který by byl zároveň z Evropy. Máme obrovskou radost, že jsme našly.

Obsah: 100ml

Kód Kód: 3773
Jméno značky: Suntribe
Kategorie: na opalování