(Kojící) šaty - Love At First Sight Tajinebanane

Vy a vaše dítě. Láska na první pohled. Intimní, jedinečná blízkost matky a miminka. První dny spolu od rána do rána. A právě tím je inspirován tento kousek, který využijete do porodnice, jako noční košili, denní šaty nebo dlouhé tričko.

Říká se, že v prvních okamžicích svého života novorozenec nemůže vidět nic víc než od náruče svých rodičů k jejich tvářím. A to stačí! Tomu se říká láska na první pohled. Právě jste se poprvé viděli, ale už se bezpodmínečně milujete. Další dny a týdny se budete navzájem poznávat a pozorovat. A váš vzhled mluví za vše.

 

 

1 390 Kč
Zvolte variantu
Velikost: L
2-3 týdny | 3017/L
1 390 Kč
Velikost: M
2-3 týdny | 3017/M
1 390 Kč
Velikost: S
2-3 týdny | 3017/S
1 390 Kč
Velikost: XL
2-3 týdny | 3017/XL
1 390 Kč

S noční košilí ze 100% organické bavlny GOTS můžete pohodlně kojit své malé miminko od jeho narození. Ať už jste v nemocnici nebo u dětské postýlky. Nemusíte se rychle utíkat převléknout, když přijde návštěva nebo pošťák s balíčky od Made for Moms. Stejně jako ostatní modely, noční košile má své praktické otvory, ale v tomto případě jsou otvory větší. Tím košile poskytuje více prostoru k mazlení tělo na tělo. Díky cvočkům bude kojení nadále diskrétní. Například v momentech, kdy Vás navštíví první návštěvy, aby přivítaly Vaše miminko!
Budete stylová i po dvouhodinovém spánku. S touto řadou s názvem Bed and Brestfast můžete kojit kdykoliv a kdekoliv budete chtít! A protože často budete kojit právě v posteli, přejeme vám Boob'Night! 
 
100% organická bavlna GOTS.
Perte v pračce naruby při 30°. Nesušte v sušičce.
Postranní nastavitelné spínací cvočky. Diskrétnost zajištěna registrovaným vnitřním systémem.
Navrženo v La Rochelle, vyrobeno v Portugalsku. 

Kojení již neznamená vybrat si mezi pohodlností a stylovým oblečením. 

Tajinebanane je zárukou kombinace užitečného s příjemným. Na první pohled si ani nevšimnete, že jde o kojící tričko. Trička mají diskrétní boční otvory, které lze snadno otevřít a zavřít pomocí spínacích cvočků. 

Překrývající se textilie u bočních otvorů umožňuje diskrétní kojení. Látka je navíc velice kvalitní a silná, takže si pod bílé tričko můžete vzít i tmavé prádlo. Dokonce ani skvrny od mléka nebudou vidět. 

 

Kód Kód: 3017/L
Jméno značky: Tajinebanane
Kategorie: Pro maminky