(Kojící) Tričko - Open bar Tajinebanane

Open bar tentokrát s výměnou rolí. Už to není váš bar, ale vy jste bar. S tímto tričkem umožníte rychlý přístup k baru pro vaše baby.

Kde jsou ty časy, kdy jste se ráno probudila po velkém večírku. Zkontrolovala jste svůj telefon, abyste se ujistila, že jste v 6 ráno nevolala všem z Vašeho seznamu, protože jste nemohla najít své klíče. Nyní ale máte dítě. A hledáte místa, kavárny, kde můžete v klidu své miminko nakojit. Ani my bychom naše poklady za nic z minulosti nevyměnily. Teď jsou totiž na řade naše děti, aby vypily celý bar..

1 490 Kč
Zvolte variantu
Velikost: S
Vyprodáno | K453/S
1 490 Kč
Velikost: XL
Skladem | K453/XL
1 490 Kč

Ve fotkách naleznete velikostní tabulku. Změřte si Vaše oblíbené tričko a vyberte dle těchto rozměrů správnou velikost. Pokud váháte mezi 2 velikostmi, doporučujeme si vzít tu větší. 

95% bavlna
5% elastan
Perte v pračce naruby při 30°. Nesušte v sušičce.
Postranní nastavitelné spínací cvočky. Diskrétnost zajištěna registrovaným vnitřím systémem.
Navrženo v La Rochelle, vyrobeno v Portugalsku. 
Opatřeno certifikátem OEKO-TEX®.

Tajinebanane je zárukou kombinace užitečného s příjemným. Na první pohled si ani nevšimnete, že jde o kojící tričko. Trička mají diskrétní boční otvory, které lze snadno otevřít a zavřít pomocí spínacích cvočků. 

Překrývající se textilie u bočních otvorů umožňuje diskrétní kojení. Látka je navíc velice kvalitní a silná, takže si pod bílé tričko můžete vzít i tmavé prádlo. Dokonce ani skvrny od mléka nebudou vidět. 

 

Kód Kód: K453/S
Jméno značky: Tajinebanane
Kategorie: pro maminky