Balóny & letadla - růžový O my dear

Každá maminka chce pro své děťátko jen to nejlepší. Tento kolotoč nad postýlku se stane nejen stylovým, ale i praktickým doplňkem do dětského pokojíčku. Točící se komponenty lehce zaujmou pozornost miminka a jejich sledováním rozvíjí zrakové a prostorové vnímání. Jemná melodie hracího strojku navíc může pomoci děťátku při usínání. Komponenty jsou ušité ze 100% vlněné plsti. Vyplněné jsou certifikovanými kuličkami z dutého vlákna, které jsou vhodné pro alergiky a mají vysokou odolnost vůči opotřebení. Postavičky s dřevěným držákem spojuje provázek, který je vyroben z velice kvalitní bavlny a má zdravotní atest.

od 2 690 Kč
Zvolte variantu
Natahovací: Natahovací - 1 melodie
1-2 týdny | 1538/NAT
2 690 Kč
Elektrický: Elektrický - 12 melodií /+150 kč/
1-2 týdny | 1538/ELE
2 840 Kč

Součástí balení je hrací strojek a univerzální, ručně vyrobený držák z bukového dřeva, který jednoduše přichytíte k dětské postýlce (návod na připevnění držáku naleznete zde). Lze ho navíc upevnit v různých výškách podle aktuální potřeby Vašeho miminka. Držák je nejvhodnější pro dětskou postýlku o velikosti 120x60 cm (kolotoč bude uprostřed postýlky). Pokud má Vaše postýlka jiné parametry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro Vás bezplatně držák upravíme tak, aby na Vaši postýlku přesně seděl. Vyberte, jaký hrací strojek kolotoč bude mít - buď natahovací s jednou melodií, nebo elektrický na dvě tužkové baterie s dvanácti melodiemi.

 

Materiál postaviček: 100% merino plsť vhodná pro děti do 3 let

Výplň postaviček: certifikované kuličky z dutého vlákna

Provázek: bavlněná šňůrka se zdravotním atestem

Držák: bukové dřevo

Výška držáku: 65 cmKód Kód: 1538/NAT
Jméno značky: O my dear
Kategorie: Kolotoče a hrazdy

O My Dear je malá značka, která vznikla z lásky k tvoření. Stojí za ní maminka malého chlapečka, která miluje originální výrobky od malých českých tvůrců. Vystudovala Zvukovou tvorbu na FAMU a několik let u filmu pracovala. Nápad vyrábět kolotoče vznikl spontánně v roce 2018, když nemohla na trhu najít žádný, který by byl praktický a zároveň se stal krásným doplňkem do dětského pokojíčku. A tak vznikly první kousky.

Postupem času se sortiment značky začal rozrůstat. Objednávek začalo přibývat a potřebovala k sobě minimálně jedny další šikovné ruce. Proto pro značku začal externě pracovat i pan truhlář, který má na starosti držáky, hrazdičky a nástěnná světla. Stále si však necháváme záležet na principu kvality před kvantitou.

 

Benefity výrobků O My Dear

  • Všechny výrobky jsou ručně vyrobené v České republice ve spolupráci s dalšími lokálními výrobci.
  • Výroba každého produktu je časově velmi náročná.
  • Používáme jen ty nejkvalitnější přírodní materiály.
  • Výrobky balí na cestu k Vám ekologicky do papírovýcho obalů. 
  • Kolotoče a kousátka vlastní certifikát pro děti od 0 let a jsou tudíž bezpečné pro děti od narození.

Ve spojení s těmito zásadami jim pod rukami vzniká jedinečné a originální zboží, které potěší oči a pohladí duši. Touží skrze něj rozdávat radost nejen Vám, dospělým, ale hlavně těm nejmenším. Protože na nich nejvíc záleží.

 

ROZDÍL MEZI HRACÍMI STROJKY

U všech našich kolotočů si můžete vybrat druh hracího strojku. Prvním z nich je mechanický, ručně natahovací. Po úplném natažení hraje strojek bezmála 3 minuty melodii Lullaby od Johannese Brahmse. Strojek má průměr 7 cm. Je tudíž o něco menší než náš druhý strojek. Ten má průměr 8,5 cm. Je elektrický, napájen dvěmi tužkovými bateriemi. Hraje celkem 12 melodií zasebou. Na vrchní části strojku jsou dvě ovládací tlačítka – zelené pro spuštění, červené pro vypnutí.

87DD6A42-81A2-4F58-A245-CD4B4F77F548

ROZDÍL V ZAVĚŠENÍ KOMPONENTŮ

Máte rádi rozmanitost a možnost volby? My rozhodně ano! Nabízíme proto různé varianty, jak si kolotoč sestavit přesně podle Vašich požadavků. Jednou z nich jsou různá zavěšení jednotlivých komponentů. Pojďme se podívat, jak na ně. U vybraných druhů kolotočů můžete vybírat ze dvou variant zavěšení. První z nich je zavěšení svislé. Jedná se o zavěšení, které je na všech úvodních fotkách kolotočů. Jednotlivé komponenty jsou zavěšené čelem ke stojící postavě u postýlky. Provázek, na kterém postavičky visí, mají všitý přímo ve švu.

8BD243E8-A692-4A24-82E4-1001CE02E219

Někdo však preferuje druhou variantu zavěšení – a to směrem k miminku. Hlavní výhodou tohoto zavěšení je to, že miminko na postavičky lépe vidí, jelikož jsou mírně nakloněné směrem k němu. Provázek je v tomto případě našitý na zadní straně komponentů.

4739D547-7C03-467B-8594-279FE676FE03

 

POSTUP UPEVNĚNÍ DRŽÁKU KOLOTOČE

jak upevnit držák

jak upevnit držák 2