Servírovací set na salát – design Ulu

Dodejte svěžest a nadýchanost vašim pestrým salátům s touto servírovací sadou z balijského teakového dřeva. Díky nepřilnavosti povrchu a speciálně tvarovanému zakončení dosáhnete dokonalého promíchání vašich barevných salátových variací stejně jako bezchybného servisu, kterým ohromíte své hosty během společných letních grilování a pikniků evokujících večery pod balijským zapadajícím sluncem.

 

Rozměr

27cm délka

299 Kč
Skladem

Teakové dřevo

Teka obrovská je strom rostoucí v jižní a jihovýchodní Asii. Je nerozlučně spjatý s tamní kulturou a obyvateli, kteří ho od nepaměti uctívají a jeho pevné a vysoce odolné dřevo hýčkají jako dar. Z teaku se běžně vyrábí venkovní nábytek, hudební nástroje, ale i kuchyňské předměty, které jsou právě díky své nízké opotřebovatelnosti a dlouhodobé hladkosti povrchu vhodné ke každodennímu použití. Více než jiné dřeviny také teak odovává aromatům a chutím potravin.

 

Péče

O kuchyňské předměty z teakového dřeva se starejte s láskou. Myjte je vždy ručně a občas ošetřete pár kapkami vašeho oblíbeného oleje nebo včelího vosku. Díky této snadné péči dodáte teakovému nádobí dlouhověkost.

Kód Kód: 191
Kategorie: Dřevěné nádobí, podnosy