Velký přebalovací koš - Frida Bermbach Handcrafted

Přebalovací koš Frida je originální a praktickým doplňek který se vyjímá svým designem

Přebalovací koš Frida je třešničkou celé kolekce. Je vyroben 100% z mořských řas a je tak přírodním a ekologickým výrobkem, ideální k na přebalovaní vašeho miminka. Je splétán ručně a je měkký, ale pevný. Vyšší okraje zajistí, že miminko se nikam neodkutálí a ucha na bocích umožní snadné přenášení dle aktuální potřeby. Součástí balení je na míru vyrobená eko matrace s kokosoým jádrem.

6 990 Kč
2-3 týdny

Model: Frida je ideální pro novorozence a miminka do 6 měsíců

Rozměry: délka: 80 cm / šířka: 54 cm / výška: 17 cm

Dodání: dle dostupnosti, standartně 2-3 týdnů od objednání | Balení obsahuje matraci.

Matrace: základ tvoří kokosové jádro, výplň z ovčí vlny, a potah z organické bavlny, certifikát KBA

 

Kód Kód: 351
Jméno značky: Bermbach Handcrafted
Kategorie: Postýlky & koše
Hmotnost: 5 kg

 

krásné a exoticky vyhlížející postýlky z indonéských palem - Bermbach handrcafted oživuje řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem

 

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací. Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

 

Sortiment značky Bermbach Handcrafted v tuto chvíli představuje šest typů postýlek. O jejich benefitech a specifcikacých jednotlivých designů se dočtete v samostatném článku na blogu, který jsme pro Vás připravili.