Dětská ratanová postel - Paul Bermbach Handcrafted

Nová postýlka Paul, která vám vydrží až do 6-ti let dítěte je praktickou volbou, která splní vaše nároky na design i životnost.

Novinka se jménem Paul vás dostane! Konečně postýlka, která vydrží až do věku 6 let a má mobilní bočnici, kterou můžete dle potřeby upevnit či odstranit. Její tvary jsou perfektně harmonické a splní tak touhu po designové, zároveň praktické postýlce pro vaší ratolest. Paul kombinuje lehkost, stabilitu, pevnou konstrukci a jedinečný styl.

31 150 Kč
2-3 týdny

Podsada je opět ze železné konstrukce, která poskytuje pevnost a stabilitu. Nohy jsou z magnového dřeva, které je ošetřeno, aby nepoškodilo vaše stávající podlahovou krytinu. Koš, tentokrát v obdelníkovém tvaru je opět transparentní, aby umožnil rodičům přehled o tom, co se uvnitř děje. 

Model: Paul je ideální pro děti od 1 až do 6 let, ale poslouží i od malého miminka

Dodání: standartně 2-3 týdnů od objednání / balení obsahuje matraci

Matrace: základ tvoří kokosové jádro, výplň z ovčí vlny, a potah z organické bavlny, certifikát KBA

Rozměry:  délka: 142 cm / šířka: 74 cm / výška: 90,8 cm | v galerii najdete obrázek s přesným zobrazením rozměrů

 

Kód Kód: 1040
Jméno značky: Bermbach Handcrafted
Kategorie: Postýlky & koše
Hmotnost: 12 kg

 

krásné a exoticky vyhlížející postýlky z indonéských palem - Bermbach handrcafted oživuje řemeslo ruční výroby a přináší na trh jedinečné produkty s duší a příběhem

 

Některé výrobky čekají na své znovuobjevení, aby mohla být opět obdivovaná jejich krása anebo prostě jejich unikátní praktičnost. V dnešní době, kdy vše okolo nás je tvořeno v rychlém shonu a s krátkou trvanlivostí, čím dál častěji hledáme ty "staré dobré" věci předešlých generací. Přetváříme je a necháváme se jimi inspirovat. Tato vášen je hnací silou a stojí za vznikem značky Bermbach Handcrafted, kterou založili rodiče, jež chtěli pro své děti vytvořit něco trvalejšího.

Cílem této značky je uspokojit touhu mnohých rodičů mít produkt, který není výtvorem velkovýroby a má hlubší smysl s dlouhou životností. Bermbach Handcrafted ctí hodnoty ruční, kvalitní výroby, která navíc nabízí atraktivní design s propojením k přírodě. Jejich ratanové postýlky pochází od ověřených a zkušených výrobců z Indonésie a jsou vyrobené z úponů vysušených palem. Tím zajišťují také ekologický původ a zpracování materiálu. 

Postýlky jsou certifikované a ověřené pro EU trh a v roce 2018 získali ocenění "Green product award".

 

Sortiment značky Bermbach Handcrafted v tuto chvíli představuje šest typů postýlek. O jejich benefitech a specifcikacých jednotlivých designů se dočtete v samostatném článku na blogu, který jsme pro Vás připravili.