Dětská hrací podložka Gingko - Pink Omoloko

Podložka z ekologického lnu ve tvaru listu, kterou lze využít na hraní, mazlení, přebalování, čtení anebo jako kobereček.

Dětská deka je vhodná pro všechny věkové kategorie a má mnohá využití. Pro miminka poslouží jako hrací či přebalovací deka, pro starší děti ideální místo na čtení knihy. Vypadá skvěle jako přikrývka či přehoz a ráda poslouží jako koberec. Nabízíme dvě různé velikosti a mnoho barevných variant. Ruční výroba, přírodní a hypoalergenní materiály zaručí pohodové užívání i pro citlivější pokožku.

 

1 950 Kč
Momentálně nedostupné

Podložku lze barevně sladit s baldachýnem, který můžete objednat zde. Jedná se o ruční výrobu a tedy jeho výroba je na zakázku, sladěný pokojíček však bude rozhodně stát za to.

Detaily:

  • Rozměr velikost: 70 x 100cm
  • Materiál: 100% organická bavlna
  • Výplň: hypoalergenní silikonová vlákna
  • Výroba: Ukrajina
  • Péče: Doporučujeme prát ručně anebo v pračce na program pro jemného/ručního praní při maximální teplotě 30C. Použijte jemné prostředky, neužívejte bělidla a nesušte v sušičce.

 

Kód Kód: 495
Jméno značky: Omoloko
Kategorie: Hrací podložky

Majitelka této značky Iryna žije na Ukrajině a značku Omoloko založila v roce 2016. Její dcerka Eva je zdrojem jí inspirovala k ruční výrobě hracích dek, baldachýnů a oblečení z přírodního lnu. Evu nazývá svou hlavní asistentkou, supervizí a nejlepší modelkou jejích kolekcí. Všechny výrobky tvoří výhradně z přírodních a hypoalergenních materiálů.