Zástěra 2v1 - Šedomodrá

Akce
Zástěra 2v1 - Šedomodrá
890 Kč –61 %

Funkční věci nás baví! Dovolte nám představit náš nový kousek 2v1. Stylově u vaření můžete vypadat i doma a to právě v této originální, ručně šité zástěře z dílny Dressed Café. Zabalená dorazí v látkovém pytlíku, který můžete využít třeba na úschovu zeleniny, pečiva anebo při jejich nákupu. Představivosti se meze nekladou, je pouze na Vás, jak se jí rozhodnete využít. 

350 Kč
Skladem

Jednoduchý, čistý design, tak jak to máte rádi. Každá várka je originál, látky jsou totiž vybírané z obchodu, který vozí materiály z doprodejů látek ze světových přehlídek slavných návrhářů. A tak se snadno může stát, že vaše zástěra je ušitá třeba z látek z kolekce světových jmen. Při výběru látky na tuto zástěru jsme dbali na kvalitu, odolnost, pratelnost a barevnost. Takhle je opravdu skvělá a máme to ověřené, stejné totiž nosíme na akcích!

Velikost: UNI - délku můžete upravovat kolem krku i pasu
Rozměry: prsa šířka 40cm, boky šířka 76cm, délka 71cm
Materiál: 100% bavlna
Praní:  30°C, max.na 40°C při větším zněčištění
Design: Dressed Café & Soul Bowl

 

Kód Kód: 315
Jméno značky: Dressed café
Kategorie: Akce

Kouzelnice Martina, která stojí za Dressed Café založila svou značku z vášně. Miluje šití, baví jí tvořit a v taškách a zástěrách našla svůj svět. Její výroba je výhradně na zakázku, v menším počtu a s důrazem na kvalitu a detail. Látky se neopakují a tak jsou jednotlivé kolekce originální a jinde je neobjevíte. Pro Soul Bowl ušila zástěry pro personál a nákupní tašky s funkčnímy pytlíky na ovoce/zeleninu. Její tvorba Vás potěší svou jednoduchostí, praktičností a vtipem, který skrz potisky textů vkládá svým výrobkům.