Zástěra 2v1 - Tmavě růžová

Akce
Zástěra 2v1 - Růžovka
890 Kč –61 %

Tohle je naše nová zástěra 2v1 v červenošedé barvě, které říkáme "růžovka". Vyrobená v dílně Dressed Café, kde je každý kus ručně šitý. Zabalená dorazí v pytlíčku, který můžete využít třeba na úschovu zeleniny, pečiva anebo na jejich nákup. Představivosti se meze nekladou, je pouze na Vás, jak se jí rozhodnete využít. 

350 Kč
Skladem

Jednoduchý, čistý design, tak jak to i my máme nejraději. Každá várka je originál, látky nakupuje z malého obchůdku na Vinohradech, kteří je vozí z trhů po celém světě. Při výběru látky na zástěru jsme dbali na její odolnost, pratelnost a barevnost. Takhle je skvělá a máme to ověřené!

Velikost: UNI - délku můžete upravovat kolem krku i pasu
Rozměry: prsa šířka 40cm, boky šířka 76cm, délka 71cm
Materiál: 100% bavlna
Praní:  30°C, max.na 40°C při větším zněčištění
Design: Dressed Café & Soul Bowl

Kód Kód: 321
Jméno značky: Dressed café
Kategorie: Akce

Kouzelnice Martina, která stojí za Dressed Café založila svou značku z vášně. Miluje šití, baví jí tvořit a v taškách a zástěrách našla svůj svět. Její výroba je výhradně na zakázku, v menším počtu a s důrazem na kvalitu a detail. Látky se neopakují a tak jsou jednotlivé kolekce originální a jinde je neobjevíte. Pro Soul Bowl ušila zástěry pro personál a nákupní tašky s funkčnímy pytlíky na ovoce/zeleninu. Její tvorba Vás potěší svou jednoduchostí, praktičností a vtipem, který skrz potisky textů vkládá svým výrobkům.