Teaková vidlička

Výprodej
Teaková vidlička
89 Kč –34 %

Vychutnejte si svou odpolední ovocnou bowl s touto vidličkou z balijského teakového dřeva. Díky vlastnostem teaku se hroty nezadírají a neštěpí. Hroty nejsou příliš ostré, takže je vidlička vhodná i pro děti. Díky své lehkosti a přenosnosti je také skvělým společníkem na cesty a vhodným doplňkem obědových a svačinových cestovních setů.

 

Rozměr

18cm délka

89 Kč –34 % 59 Kč
Skladem

Teakové dřevo

Teka obrovská je strom rostoucí v jižní a jihovýchodní Asii. Je nerozlučně spjatý s tamní kulturou a obyvateli, kteří ho od nepaměti uctívají a jeho pevné a vysoce odolné dřevo hýčkají jako dar. Z teaku se běžně vyrábí venkovní nábytek, hudební nástroje, ale i kuchyňské předměty, které jsou právě díky své nízké opotřebovatelnosti a dlouhodobé hladkosti povrchu vhodné ke každodennímu použití. Více než jiné dřeviny také teak odovává aromatům a chutím potravin.

 

Péče

O kuchyňské předměty z teakového dřeva se starejte s láskou. Myjte je vždy ručně a občas ošetřete pár kapkami vašeho oblíbeného oleje nebo včelího vosku. Díky této snadné péči dodáte teakovému nádobí dlouhověkost.

Kód Kód: 180
Kategorie: akce