Tátovi a taky mámě Vanda Schreierová

Výprodej
Tatovi a taky mame vanickovani vanda schreierova predni strana b 1 1024x713 (1) 2
299 Kč –33 %

Být nad věcí a užívat si každé chvíle, protože čas neskutečně letí

Je v řadě již čtvrtou knihou od autorky, která má za sebou tři děti, nespočet přednášek & kurzů a je nejen certifikovanou instruktorkou pohybové výchovy a plavání, kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Tato kniha pomůže budoucím tátům lépe všechno pochopit, uchopit, podpořit, být táta a přitom zůstat chlap. 

Nejen pro táty!

199 Kč
Skladem

Tato kniha je psána především pro muže, táty (pozor, i pro ženy, čtěte dál…), aby se lépe zorientovali v novém světě s miminkem a svou „novou“ ženou, protože život už nikdy nebude takový, jaký byl. Bude ještě lepší! Pochopit potřeby miminka, nečekat, až bude větší, a být si se ženou stále blízcí je velká část úspěchu být rodičem. Kniha je vhodná také pro maminky, je totiž plná informací, jak pečovat o děti. Hovořím v ní sice k mužům, ale právě jejich klidný jednoduchý pohled (nadhled) je často právě ta věc, která nám ke spokojenému mateřství a péči o děti chybí. Důležití jsou pro tuto jízdu oba, jak muž, tak i žena, a troufám si říct, že když tuto knihu budete číst společně, budete si zase o chlup bližší. Představ o výchově může mít člověk, než drží své vlastní dítě, milion, ale ty se mu brzy zboří jako domeček z karet.

Kniha obsahuje témata, která rodič nejvíce řeší a potřebuje v nich mít jasno. Nabízím informace a rady, které fungují, protože jsou prověřené, nejen mnou jako matkou tří dětí, co si nejednou nabila nos, hledala tuny informací a nadávala, že to nefunguje, ale také lektorkou. Vše, co vám v knize nabízím, se neopírá čistě jen o mé zkušenosti, ale i o vědní disciplíny. Kniha vám poskytne mapu, abyste se v tom novém životě lépe zorientovali, pokud možno se vyhnuli zbytečným nehodám a aby vám nedošla šťáva na společnou cestu dál.

Kód Kód: 1499
Jméno značky: Vanda Schreierová
Kategorie: VÝPRODEJ