Sojová svíčka - Rosewood PM Candles

Rosewood & Velvet voní po sametových růžích. Je nežná, pro ty, kteří mají rádi květinové vůně a jarní zahrady. Po téhle vůni sáhněte, pokud chcete mít doma pocit, že procházíte po rozkvetlé louce.  

Ručně vyráběné svíčky PM Candles z recyklovaných lahví vás dostanou! Tyto svíčky jsou nejen krásnou dekorací, ale váš domov krásně provoní a díky přírodním ingrediencím & esenciálním olejům je můžete použít i na tělo.

Jsou čistě přírodní, pokožku skvěle hydratují a voní jemně, přesto výrazně. Vyberte tu, která právě vám nejlépe sedí, aktuální kolekce se skládá ze čtyř vůní od svěží citrusové, dřevitou, květinovou a vůni moře.

690 Kč
Skladem

V případě, že chcete vyzkoušet její hydratační účinky, prosím nejdříve rozehřátý vosk vlejte opatrně v malém množství do dlaní, kterými následně rozetřete po dalších částech těla. Pro ujištění nezávadnosti a absence alergické reakce provedťe na začátku test na menší části těla, až pak na větší plochy. Prosím berte na vědomí, že vosk z rozehřáté svíčky je horký.

Svíčka je vyrobena ze sojového vosku z certifikovaných zdrojů, knot svíčky ze 100% bavlny a doba jejího hoření je zhruba 40 hodin. Skleněný svícínek můžete po vyhoření svíčky použít na  kosmetické doplňky, jako květináč či vázu anebo jako skleničku. Vzhledem k přírodním materiálům, které se k výrobě volí je zcela netoxická a bezpečná k dalšímu užití, pokud sklenici důkladně očistíte. 

Součástí svíčky je i praktické balení s víčkem, které zaručí bezpečný převoz a navíc umožní svíčku přes den uschovat, aby se do ní neprášilo.

Velikost: 300g / 40 hodin

 

 

Kód Kód: 215
Jméno značky: PM Candles
Kategorie: Akce

Česká značka dvou mladých žen, které se rozhodli udělat voňavý a funkční produkt zároveň. Tyhle svíčky jsou výhradně z ekologického sójového vosku nabité esenciálními oleji a jejich kouzlo spočívá v širším využití. Můžete si je totiž rozetřít po těle a použít pro hydrataci pokožky po celém těle, ať už formou masáže anebo čistě jako výživu pro vaše kožní buňky. Stačí nechat svíčku rozehřát, opatrně nalít vosk do dlaní a vetřít do kůže. Produkt jsme ověřili a zkoušeli i na citlivější kůži, ale pro jistotu doporučujeme vyzkoušet na menší části a ujistit se, že i ve vašem případě nedochází k žádné reakci. Prosím zacházejte s voskem opatrně, po rozehřátí může je horký.