Superfoods - Green coffee Herbilogy

Výprodej
Herbilogy Green Coffee 2
290 Kč –34 %

Čerstvá, zelená, ještě nepražená kávová zrna obsahují kyselinu chlorogenovou /CGA/, která podporuje funkci jater a jejich shcopnost odbourávat a efektivně zpracovat tuky. Kyselina chlorogenová je také účinný antioxidant, který se při správném užívání a dodržování celkové životosprávy dá využít i pro urychlení spalován. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu se hodí ke konzumaci před výkonem, napříkald i jako nahrážka jiných "nakopávačů" a je tak přírodní cestou ke zvýšení energie. Obsah kofeniu může být však vyšší, než u běžné kávy z pražených zrn, doporučujeme tedy nejprve vyzkoušet a ujistit se o jeho pozitivním efektu.

 

 

190 Kč
Skladem

Káva, jak ji známe k pití - jako horký nápoj s mlékem, je tvořena z pražených zrn. Pražením se také zničí účinná látka CGA a proto je prášek tvořen z čerstvých zrn před tímto procesem. Je nutné dodržovat správnou a vyváženou životosprávu, superfoods tvoří a fungují pouze doplňkově při celkovém správném nastavení. Tento přírodní doplněk stravy dodá vaším jídlům a nápojům řadu prospěšných vitaminů a látek.

Složení: 100% přírodní prášek 
Použití: přidejte 1 čajovou lžičku (2 g) na porci
Uchování: uchovávejte v suchu a mimo přímé sluneční světlo
Hmotnost: 100 g
Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obalu

 

 

 
Kód Kód: 3156
Jméno značky: Herbilogy
Kategorie: VÝPRODEJ

Indonéští alchymisté, kteří nám prodlužují život brilantně namixovanými dary z přírody. V jejich superfoods doplňcích stravy nenajdete cukr, žádné konzervanty ani jiné chemické látky. Všechny ingredience pochází z indonéského souostroví.