Set 3v1 - Taška & sáčky

Akce
Set 3v1 - Taška & sáčky
550 Kč –55 %

Super set 3v1 - látková taška a dva lněné sáčky na potraviny budou skvělým parťákem na celý den! Další kousek z dílny Dressed Cafébyl navržen tak, aby vám co nejvíc zjednodušil denní fungování. Taška je dostatečně velká, aby se do ní vešel počítač i běžné denní potřeby,  navíc obsahuje dva pytlíky, které můžete využít dle vaší potřeba ať už na svačinu anebo nákup. Taška má všitou kapsu, která v bezpečí uchová vaše cennosti a je dost hluboká, aby z ní nic nevyklouzlo. ideální délka poutka vám umožní nošení na jednom rameni i na kříž při větší zátěži.

250 Kč
Skladem

Jednoduchý, stylový design a funkčnost - to jsou naše zásady. Rádi vám přinášíme produkty, které dávají smysl, ulehčí běžné denní fungování a ještě doplní váš outfit. Tenhle set bude 

Velikost: UNI 
Materiál:  sáčky jsou 100% len
Praní:  30°C
Design: Dressed Café & Soul Bowl

Rozměr taška: š 44cm, d 42cm

Rozměr sáček "fruits": š 26cm, d 33cm

Rozměr sáček "veggies": š 29cm, d 25cm

Kód Kód: 327
Jméno značky: Dressed café
Kategorie: Akce

Kouzelnice Martina, která stojí za Dressed Café založila svou značku z vášně. Miluje šití, baví jí tvořit a v taškách a zástěrách našla svůj svět. Její výroba je výhradně na zakázku, v menším počtu a s důrazem na kvalitu a detail. Látky se neopakují a tak jsou jednotlivé kolekce originální a jinde je neobjevíte. Pro Soul Bowl ušila zástěry pro personál a nákupní tašky s funkčnímy pytlíky na ovoce/zeleninu. Její tvorba Vás potěší svou jednoduchostí, praktičností a vtipem, který skrz potisky textů vkládá svým výrobkům.