Povlak na polštář - Modrá batika

Výprodej
Povlak na polštář - Modrá batika
490 Kč –29 %

Neprostupnost balijského deštného lesa a mihotavé záblesky nesmělých slunečních paprsků evokuje tento povlak z čisté balijské bavlny. Modrošedé barevné variace batikovaného vzoru jsou originálním a výrazným módním doplňkem, který si jistě najde své nenahraditelné místo ve vaší domácnosti.

 

Rozměr: 50x50 cm

490 Kč –29 % 350 Kč
Skladem

Indonéská bavlna

Bavlna je tradičně pěstovanou rostlinou nejen na Bali, ale i v celé Indonésii. Z jemných chomáčků jejich květů ze získává přírodní textilní vlákno, které je základním prvkem pro výrobu kvalitních balijských látek a textilií. Látky jsou tkány, barveny nebo potištěny přímo na Bali, veškerá produkce tedy vychází z lokálních zdrojů.

 

Péče

Bavlněné potahy lze prát v pračce, k praní však přistupujte šetrně jako byste se starali o samotný květ bavlníku. Kvalitu a barvy bavlněných látek uchováte nejlépe použitím programu ručního praní. Pokud ho vaše pračka nemá, perte se stejnými barvami při maximální teplotě 30° a použijte prací přípravek na jemné prádlo.

Kód Kód: 141
Jméno značky: Mahana koncept
Kategorie: akce
Mahana kombinuje moderní nápady bytového designu inspirovanou přírodou. Jejich sortiment obsahuje širokou nabídku od bytových doplňků drobných kuchyňských potřeb až po velké kusy nábytku. Nás oslovili jejich ratanové prostírání a kouzelné motivy povlaků na polštáře. V brzké době se dočkáte dalších kousků z jejich dílny, kreými budou dekorativní sošky s balijskými motivy bohů, krásné masky na zdi anebo přehozy na postel, které jsou na už pohled pohodlné. Mezi jejich služby patří i inetrior design a do seznamu zákazníků si zapsali již několik hotelů, restaurací či soukromých vil na kouzelném ostrově bohů.