Superfoods - Květ rosely Organev

Akce
Organev Superfood - Květ rosely
290 Kč –34 %

Rosella je rostlina z čeledi ibiškovitých a svému jménu vděčí svým rudým podlouhlým květům, které jsou zároveň cenným zdrojem zdraví prospěšných látek.  Má pozitivní vliv především na snižování krevního tlaku a cholesterolu, blahodárně též působí na nemoci jater a zažívání.

 

190 Kč
Skladem

Rudé květy roselových porostů rozehrávají nekonečné pláně východní Jávy, kde je tato rostlina hojně pěstovaná. Svou karmínovou barvu si zachovává i po zpracování a je skvělým přírodním barvivem. Tento přírodní doplněk stravy tak vaším jídlům a nápojům dodá nejen řadu prospěšných vitaminů a látek, ale i barvu roselových polí.

 

Gramáž: 100g

Kód Kód: 117
Jméno značky: Organev
Kategorie: Akce
Hmotnost: 0.1 kg

Lokální balijská značka, která v malém objemu vyrábí široký sortiment superfoods prášků, které obohatí váš jídelníček. Každá příchuť má své účinky a napomáhá prospěšnému fungování jednotlivých orgánů či pozitivně působí na duši či pleť. U jednotlivých produktů se dočtete více o jejich účincích. Jejich použití je velmi snadné, stačí smíchat množství jedné kávové lžičky do vašeho oblíbeného džusu, smoothie, jogurtu či kaše. Dejte svému tělu náboj.